Подарункові сертифікати на квести

Бізнес-тренажер «П'ять плюс»

500 грн.

2 відгуків

Бізнес-тренажер «П'ять плюс»

Бізнес-тренажер «П'ять плюс» за вигідною ціною. Ідеальна гра для учасників з жилкою підприємництва. Приймайте рішення, кидайте виклики, захищайте і розвивайте власні бізнес ідеї.
Квест віртуальної реальності U.P. для двох

600 грн.

2 відгуків

Квест віртуальної реальності U.P. для двох

Подарункові сертифікати на квест віртуальної реальності U.P. для двох. Спецмісія по нейтралізації відомого терориста. Чи готові ви обійти всі пастки злочинця? Вирішуйте, покажіть, на що ви здатні.
Набір квест "Pastka"

700 грн.

3 відгуків

Набір квест "Pastka"

Набір квест "Pastka" за привабливою вартістю. Ілюзіоніст, Шосте почуття, Секрети Хогвартса - вибирайте будь-яку кімнату і вперед, розкривати найхитріші і непередбачувані головоломки.
Набір квест "Zigraymo"

800 грн.

6 відгуків

Набір квест "Zigraymo"

Набір квест "Zigraymo" за хорошою ціною. У вас є рівно одна година, щоб вибратися з кімнати і дізнатися, що в ній сталося. Проявіть логіку, шукайте тайники, використовуйте підказки, знайдіть все, що приховано.
Реалістичні квести "Enigma Room"

1 000 грн.

2 відгуків

Реалістичні квести "Enigma Room"

Подарункові сертифікати на реалістичні квести "Enigma Room". Неймовірна пригода для любителів подумати і полоскотати свої нерви. Проявіть себе, киньте виклик цій приголомшливій грі.
Квест віртуальної реальності U.P. для чотирьох

1 200 грн.

1 відгуків

Квест віртуальної реальності U.P. для чотирьох

Квест віртуальної реальності U.P. для чотирьох в Києві. Місія для справжніх професіоналів. Чи зможете ви впоратися з усіма хитрощами хитромудрого маніяка? Зробіть це, врятуйте світ.
Командна бізнес-гра «П'ять плюс»

2 000 грн.

2 відгуків

Командна бізнес-гра «П'ять плюс»

Подарункові сертифікати на командну бізнес-гру «П'ять плюс». Ідеальне тренування для підприємців. Вишиковуйте імперії, обходьте конкурентів, домовляйтеся, заробіть найбільше монет.
Гра Форт Боярд «Скарби «Гепарда»

2 500 грн.

1 відгуків

Гра Форт Боярд «Скарби «Гепарда»

Метою гри є отримання максимальної кількості скарбів в скарбниці «Гепард», а для цього необхідно подолати 7 випробувань, зібрати 7 ключів і розгадати код від скарбниці.
Командний квест «Бомба в подарунок»

3 000 грн.

1 відгуків

Командний квест «Бомба в подарунок»

Пригодницький квест з елементами електроніки. «Дарувальник» приніс посилку, в Якій ящик з бомбою і відліком в 90 хвилин. Зворотний відлік пішов, і для учасників є два варіанти, або рятуватися, або шукати спосіб відключити бомбу.
Командный квест «S.T.A.L.K.E.R.»

4 500 грн.

1 відгуків

Командный квест «S.T.A.L.K.E.R.»

«S.T.A.L.K.E.R.» створений за мотивами серій комп'ютерних ігор. Квест має елементи електроніки, і розрахований на проходження 1 - 3 командами («Свобода», «Долг», «Найманці») в будь-якому місці, як на свіжому повітрі так і в приміщенні.Квест кімнати - нові пригоди чекають

Перебуваючи в активному вирі робочих днів, все ми бажаємо змінити обстановку. Комусь потрібно розслабитися, хтось, навпаки, прагне зануритися в авантюру. Яких би відчуттів ви не бажали, обов'язково відвідайте наші квест кімнати в Києві. Це один з вірних способів отримати яскраві емоції, відволіктися і підняти собі настрій. Пропонуємо додати чергову перемогу в свій список досягнень, або ж відкрити для себе новий спосіб розваги, якщо до цього в подібному ви не брали участь. Подарунковий сертифікат на квест гри можна замовити в нашому каталозі вражень.

Що таке quest?

Це інтерактивна гра, де потрібно вирішити головоломку або кілька логічних задач, заснованих на певному сюжеті. Спочатку такі розваги були лише віртуальними, але в силу своєї популярності, їх стали влаштовувати реально в Україні і за кордоном. Як правило, на проходження завдань гравцям виділяється 60 - 90 хвилин. Брати участь може відразу кілька людей, тому краще брати з собою друзів. Наші сертифікати коштують недорого, але вони дозволяють пройти найцікавіші квести в Києві

• Ілюзіоніст, Гаррі Поттер, Шосте почуття;

• Мишоловка, Месники, Мисливці за Примарами;

• Місії в космосі;

• Бізнес-тренажери і багато інших.

Хто може брати участь?

Пережити захоплюючю пригоду буде цікаво дорослим і дітям, особливо, якщо воно буде влаштовано за мотивами улюбленого кіно або мультфільму. Кожен зал має індивідуальні декорації і сценарій розвитку подій. Саме в цьому криється їх унікальність і принадність. Карта на квесткомнату в Києві - це сучасний подарунок враження, який точно не залишить байдужим свого власника. Такий презент можна купити для другої половинки, друга, приятеля, колеги з приводу і без. Ціна сертифікату залежить від рівня складності і формату проведення квест-гри.

Відпочивайте і веселіться разом з Donum

Якщо у вашому оточенні є люди, які дивляться на світ по своєму, є активними багатогранними особистостями, надайте їм шанс випробувати свої можливості в квесті. Такий відпочинок також сподобаэться тим, хто обожнюєте розгадувати загадки і таємниці, любить спілкуватися з цікавими людьми. Незважаючи на те, що вартість абонемента відносно дешево, захоплюючі емоції в подарунок, приємно проведений час і море позитиву гарантовані кожному!