Подарункові сертифікати на прокат лімузинів

Оренда лімузину Chrysler

1 відгуків

Оренда лімузина Chrysler за низькою ціною в Києві. Ідеальний автомобіль для особливого свята. Здивуйте гостей яскравою подією, влаштуйте вечірку в затишній атмосфері люксового автомобіля.

Оренда лімузину Hummer H2

1 відгуків

Оренда лімузина Hummer H2 по самій вигідній ціні. Шикарний, стильний і надійний - кращий автомобіль для VIP заходів. Замовляйте вже сьогодні і в потрібний день він буде чекати у вашого під'їзду.

Прокат джипу Mercedes-Benz G-class

5 відгуків

Замовити прокат джипа Mercedes-Benz G-class в Києві. Легендарний «кубик» повністю у вашому розпорядженні. Відчуйте себе власником стильного чоловічого автомобіля преміум класу.

Оренда лімузину Excalibur Phantom

2 відгуків

Оренда лімузина Excalibur Phanto в Києві. Ексклюзивний рожевий кабріолет для весіль, дивіч-вечорів, вечірок і днів народжень. Зробіть своє свято цікавим, особливим і незабутнім.

Оренда лімузину Lamborghini Reventon

1 відгуків

Оренда лімузина Lamborghini Reventon в Києві. Розкішний суперкар для приватних party. Рушайте в тур на статусному автомобілі з найвищим рівнем комфорту. Побалуйте себе елітним подарунком.

Оренда лімузину mega Hummer H2

3 відгуків

Оренда лімузина Mega Hummer H2 за доступною вартості. Великий бар, ТВ, диско, аудіо, літній майданчик - все, що потрібно для відпадної вечірки. Захопи друзів, буде весело і круто.

Оренда кабріолету Jaguar

1 відгуків

Оренда кабріолета Jaguar за доступною ціною в Києві. Ідеальний автомобіль для весіль, девіч вечорів і романтичних побачень. Зробіть своє свято особливим і шикарним, проїхавши на люксовому авто.

Оренда кабріолету Bentley

2 відгуків

Оренда кабріолета Bentley за вигідною ціною. Легендарне розкішне авто повністю у вашому розпорядженні. Додайте до свого свята родзинку, замовте бездоганний білий кабріолет.