Подарункові сертифікати на чайні церемонії

МАЙСТЕР-КЛАС ЧАЙНОЇ СПРАВИ

МАЙСТЕР-КЛАС ЧАЙНОЇ СПРАВИ

400 грн.

1 відгуків

ЧАЮВАННЯ ДЛЯ ДВОХ

ЧАЮВАННЯ ДЛЯ ДВОХ

400 грн.

1 відгуків

ВАРКА ЧАЮ НА ВІДКРИТОМУ ВОГНІ

ВАРКА ЧАЮ НА ВІДКРИТОМУ ВОГНІ

550 грн.

1 відгуків

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ ДЛЯ ДВОХ

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ ДЛЯ ДВОХ

550 грн.

2 відгуків

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ ДЛЯ КОМПАНІЇ

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ ДЛЯ КОМПАНІЇ

1 000 грн.

1 відгуків
Чайні церемонії в Києві

Чайна церемонія в Києві - це можливість недорого, яскраво і цікаво провести час, дізнатися для себе щось нове, що можна буде використовувати в майбутньому. Китайська традиція чаювання завжди приваблювала своєю незвичністю, таємничістю і романтикою. Це досить складний ритуал, тому він використовувався в тих випадках, коли господар будинку хотів виказати глибоке розташування до гостей, продемонструвати їм своє ставлення. Навчитися проводити чайну церемонію можна самостійно, але необхідно знати деякі тонкощі цього ритуалу, щоб виконати його за всіма правилами. Тому для початку краще купити в подарунковому магазині сертифікат на відвідування китайського або японського чаювання, щоб подивитися, як і в якій послідовності все повинно відбуватися.

Особливості чайної церемонії

Майстер, що знає всі тонкощі і секрети правильного заварювання чаю, розповість вам, які сорти використовуються, який посуд необхідний, щоб домогтися насиченого аромату і смаку, а також послідовність всіх дій. Крім того, чай потрібно правильно не тільки приготувати, але і дегустувати. Тільки так можна розкрити його кращі властивості і яскравий букет. Замовити чайну церемонію в Києві буде цікаво для романтичного побачення. Приємна атмосфера, затишна обстановка, позитивні емоції вам гарантовані! До того ж це буде вельми креативне і небанальне побачення, яке запам'ятається закоханій парі на все життя.

Donum - інтернет магазин гарного настрою

В Україні вигідні ціни на чайні церемонії ви зможете знайти в інтернет магазині Donum. На вибір надається декілька сортів якісного і вишуканого чаю, який досить важко знайти на вітчизняному ринку. Пориньте в незабутній світ Сходу з справжнім майстром чаювання!