Подарункові сертифікати на авіасимулятори в Києві

Дуель на авіасимуляторах для двох

350 грн.

2 відгуків

Дуель на авіасимуляторах для двох

Друзі прибудуть на паралельний політ на авіасимуляторах. Інструктор навчить керуванню і налаштуванню бортових приладів, а далі найцікавіше, політ і різні повітряні завдання.
Авіасимулятор Аеропракт А-22

500 грн.

3 відгуків

Авіасимулятор Аеропракт А-22

Купити подарунковий сертифікат на авіасимулятор Аеропракт А-22. Повне відчуття повітряної реальності. Стати пілотом комфортного ультралайта. Використовуйте свій шанс підкорити небо.
Авіасимулятор повітряний бій для двох

500 грн.

6 відгуків

Авіасимулятор повітряний бій для двох

Авіасимулятор повітряний бій в Києві. Видовищні сутички з противником в небі, ліквідація наземних цілей, нові надскладні місії. Подолайте ворога, станьте переможцем в повітряному бою.
Політ на авіасимуляторі ТУ-134 для двох

800 грн.

11 відгуків

Політ на авіасимуляторі ТУ-134 для двох

Краща ціна на авіасимулятор ТУ-134 в Україні. Здійсніть політ за штурвалом гігантського авіалайнера. Відпрацювання прийомів в повітрі і на аеродромі. Замовте в подарунок собі або своїм близьким.
Політ на авіасимуляторі вертольота МІ-8

1 200 грн.

4 відгуків

Політ на авіасимуляторі вертольота МІ-8

Замовити подарунковий сертифікат на авіасимулятор вертольота МІ-8 в Києві. Управління легендарною вісімкою з повною панеллю бортових приладів. Відчуйте драйв і екстрим, ставши у капітанського штурвала.
Авіасимулятор Боїнг 737

1 800 грн.

11 відгуків

Авіасимулятор Боїнг 737

Замовити політ на авіасимулятор БОЇНГ 737 за низькою вартістю. Станьте біля штурвала гігантського авіалайнера. Захоплююче пілотування і відпрацювання маневрів з пасажирами на борту.Подарункові сертифікати на авіатренажер

З кожним роком все складніше підібрати цікаве і незвичайне привітання для близької людини. Скільки всього подаровано, вже й не згадаєш. А так приємно, коли очі іменинника горять від захвату. Якщо ви хочете, щоб винуватець торжества ще довго залишався під враженням, безперечно варто купити подарунковий сертифікат на авіасимулятор в Києві. Така розвага припаде до душі, як досвідченому авіатору, так і новачкові, завжди мріяв спробувати себе в ролі справжнього пілота. Володар фірмового сертифіката відправиться в запаморочливу подорож за штурвалом одного з найвідоміших літаків в світі. Емоції в подарунок на авіатренажер запам'ятаються надовго. Ще б пак, адже учасник перенесеться в світ віртуальних польотів, практично не відрізняються від реальності. Адреналін буде зашкалювати, а почуття переповнювати.

Найкрутіші авіатренажери в Україні

Віртуальні польоти в Києві обіцяють бурю емоцій. Злети, посадки, виконання фігур вищого пілотажу, бойові місії - разом з Donum ви зможете відчути абсолютно всі, з чим щодня стикаються реальні льотчики. Не відмовте собі в задоволенні поганяти на найпопулярніших авіатренажерах, симуляторах, вартість подарункових сертифікатів спеціально знижена до наближєння свята. Ми пропонуємо:

● Освоїти Аеропракт А-22 - класичний ультралайт;

● Пройти секретне бойове завдання на надзвуковому винищувачі МІГ-21;

● Здійснити незабутній рейс на цивільному ТУ-134;

● Покружляти на знаменитій радянській вісімці МІ-8;

● Підняти в небо реактивний пасажирський авіалайнер Боїнг 737;

Для цінителів військових битв можна замовити подарунки враження, що дозволяють вступити в разючу сутичку з противником на авіасимуляторі повітряного бою.

Як працює авіатренажер?

Гравців чекає приголомшлива насичена подорож. Ви зможете здійснити політ більш ніж з тисячі віртуальних аеропортів по всьому світу. Вдень, вночі, над будь-яким містом і при будь-якій погоді. Незважаючи на доступну ціну, авіатренажер оснащений декількома екранами, що забезпечують панорамний огляд місцевості за бортом. Повна імітація бортових систем. Кабіна авиасимулятора встановлена на рухомій платформі, що моделює динаміку під час польоту. Забезпечена максимальна точність спецефектів:

● маневрування;

● набір висоти,

● турбулентність,

● втрата управління.

Хвилювання, азарт, екстрім - цей атракціон дарує нереальні відчуття. Авіатренажер для навчання пілотів в Києві також надають можливість недорого набратися досвіду і відточити свої навички. Якщо ви ніколи раніше не тримали штурвал, не бійтеся професійний пілот, він же інструктор, розповість про всі тонкощі управління авіасимуляторів, навчить правильно запускати двигун, злітати, виконувати трюки і приземляться.

Donum - кращі авіатренажери для вашого задоволення

Чи будете ви з захопленням згадувати духи, подаровані колись на день народження? Ні. А то, як пілотували літак? Звісно так. Тільки яскраві емоції здатні назавжди поселитися в пам'яті. Ось чому ми закликаємо відмовитися від банальних подарунків і дарувати подарунки враження. Наші авіатренажери в Києві коштують дешево, але емоції від них в рази крутіші, ніж від традиційного подарунка. Не бійтеся експериментувати, дивуйте і балуйте своїх близьких.