Подарункові сертифікати на романтичні побачення

Романтична вечеря на теплоході на 500 грн.

5 відгуків

Подарункові сертифікати на романтичну вечерю на теплоході. Вечеря на теплоході «Святий Андрій». Вишукана кухня, приємна музика, свічки, зоряне небо. Запрошуйте кохану, вона буде в захваті.

Солодке побачення у Tiramisu Bar

5 відгуків

Подарункові сертифікати на солодке побачення в Tiramisu Bar. Романтична атмосфера, вишукані десерти, відмінна винна карта. Запрошуйте коханих, влаштуйте приємний сюрприз для другої половинки.

Дегустація вина та сиру для двох

Дегустація вина та сиру для двох
  • 4
  • 2
учасників

15 відгуків

Дегустація вина та сиру для двох в Києві. Запрошує кращий винний бутік столиці. Подається 5 видів елітних напоїв і закусок. Здивуйте кохану, влаштувавши для неї фантастичний вечір.

Романтична вечеря в Tiramisu Bar

3 відгуків

Замовити подарунковий сертифікат на романтичну вечерю в Tiramisu Bar. Для тих, хто мріє про красиве побаченні. Чудове меню, музика і карта напоїв. Нехай цей вечір буде шикарним і незабутнім.

Романтична вечеря на теплоході на 1000 грн.

3 відгуків

Романтична вечеря на теплоході на теплоході «Святий Андрій». Вишукана кухня, приємна музика, свічки, зоряне небо. Запрошуйте кохану, вона буде в захваті.

Романтичний вечір на даху

Романтичний вечір на даху
  • 60
  • 90
хвилин

6 відгуків

Купити подарунковий сертифікат на романтичний вечір на даху. Незабутній вечір для двох на висоті пташиного польоту. Ідеальний вид на вечірній Київ. Влаштуйте побачення, від якого захоплює дух.

Смачний кіновечір для двох на теплоході

2 відгуків

Смачний кіновечір для двох на теплоході в Києві. Перегляд кінофільму на великому екрані, смачна кухня і два келихи вина в подарунок. Прогуляйтеся з коханою по нічній палубі теплохода «Святий Андрій».

Романтична вечеря в кіно

2 відгуків

Романтична вечеря в кіно за доступною вартостю. Фільм на ваш вибір, великий екран, шампанське, фрукти, кальян. Не пропустіть шансу поспілкуватися і чудово провести час удвох.

Романтична вечеря з прогулянкою по Дніпру на теплоході "Святий Андрій"

4 відгуків

Романтична вечеря в Києві з прогулянкою по Дніпру на теплоході "Святий Андрій". Легка музика, прекрасний стіл, свічки і сяюче зоряне небо. Замовляйте сертифікат, насолоджуйтеся товариством один одного.

Романтичний майстер-клас живопису для двох

2 відгуків

Романтичний майстер-клас живопису для двох за вигідною ціною. Творча атмосфера, легка музика, свічки, шампанське і одне велике полотно на двох. Створіть свій шедевр разом.

Вишуканий романтичний вечір на даху

Вишуканий романтичний вечір на даху
  • 60
  • 90
хвилин

3 відгуків

Вишуканий романтичний вечір на даху за хорошою ціною. Шампанське, фрукти, кальян, огляд зоряного неба через телескоп. Покличте кохану на саме зворушливе побачення в її житті.

Романтичний вікенд в екоусадьбі

2 відгуків

Подарункові сертифікати на романтичний вікенд в екоусадьбі. Живий вогонь, затишні номери, ароматна, з любов'ю приготована їжа. Пориньте в атмосферу романтики і повної насолоди.