ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКУ

Термін дії

Подарунковий сертифікат слід використати до дати, зазначеної на упаковці.

Опис Вражень

Вся інформація про Враження, представлена ​​на веб-сайті та в інших матеріалах, є актуальною на момент свого оголошення і з часом може бути змінена без додаткового попередження. Фото і відеоматеріали, представлені на веб-сайті та в інформаційних матеріалах, є ілюстраціями і можуть відрізнятися від реальних умов і місць отримання Вражень.

Подарунковий сертифікат і умови його використання

Подарунковий сертифікат з унікальним кодом підтверджує право на використання Враження в рамках цінової категорії сертифіката. Отримання Враження здійснюється тільки при передачі подарункового сертифіката відповідальній особі партнера. У разі втрати подарункового сертифіката можливість отримання Враження не гарантовано.

Бронювання Вражень

Отримати враження можна не раніше, ніж через п'ять днів після активації. Змінити або перенести Дату та Час Враження можливо не пізніше, ніж за три дні до зарезервованої дати, і не більше двох разів.

Отримання Враження

Всі враження можуть бути надані при дотриманні об'єктивних умов: відповідність необхідним параметрам (зріст, вага, вік і т.д.), графік роботи, сезонність, погодні умови, форс-мажор. У разі неможливості надання обраного Враження, воно замінюється іншим, аналогічним за вартістю. Для отримання деяких вражень необхідно мати при собі паспорт або інші документи, а також додаткову екіпіровку. Ми не несемо відповідальності за відмову партнера надати Враження або за скорочення тривалості Враження в разі запізнення Одержувача Враження. Одержувач враження і запрошені ним особи несуть відповідальність за втрату і псування наданого їм на час проведення Враження спорядження та інших засобів.

Непередбачені ситуації

У разі виникнення проблем під час отримання Враження, необхідно проінформувати про це оператора call-центру. Буде зроблено все можливе, щоб усунути проблему. Якщо проблему неможливо вирішити на місці, слід викласти суть претензії в письмовому вигляді і зареєструвати її у партнера. А також проінформувати оператора call-центру в усній або письмовій формі про претензії. Рішення по суті питання буде прийнято протягом трьох днів з моменту звернення.

Повернення подарункового сертифікату

Відповідно до законодавства, Ви можете повернути подарунковий сертифікат протягом 14 днів з дня покупки. При цьому необхідно надати Товарний чек на покупку та звернутись з заявою до компанії Donum. Подарунковий сертифікат, який Ви хочете повернути, не повинен бути активований і анулюється з моменту повернення.

Втрата або пошкодження подарункового сертифікату

Якщо подарунковий сертифікат, термін дії якого не сплив, загубився або пошкодився, Ви можете відновити право на отримання Пригод і Вражень, звернувшись в компанію Donum пред’явивши Чек на покупку. У такому випадку видається дублікат і Ви сплачуєте вартість заміни сертифікату.