Польоти на флайборд в Києві

Політ на флайборді 10 хвилин

900 грн.

6 відгуків

Політ на флайборді 10 хвилин

Подарункові сертифікати на політ на флайборді 10 хвилин. Ідеальний мікс активного спорту і екстремального відпочинку. Киньте виклик стихії, станьте переможцем неймовірного змагання.
Політ на флайборді 20 хвилин

1 300 грн.

7 відгуків

Політ на флайборді 20 хвилин

Замовити 20 хвилинний політ на флайборді в Києві. Вражаючий атракціон для цінителів екстремального відпочинку. Балансуйте, піднімайтеся над водою, підпорядкуєте собі підступну літаючу платформу.
Тест-драйв флайборду для двох 20 хвилин

1 800 грн.

2 відгуків

Тест-драйв флайборду для двох 20 хвилин

Подарункові сертифікати на тест-драйв на флайборді для двох по 10 хвилин. Ідеальний мікс активного спорту і екстремального відпочинку. Киньте виклик стихії, станьте переможцем неймовірного змагання.
Політ на флайборді 30 хвилин

2 000 грн.

5 відгуків

Політ на флайборді 30 хвилин

Низькі ціни на політ на флайборді тривалістю 30 хвилин. Польоти над водою, пірнання, виконання різних трюків. Ви готові пройти це випробування? Тоді вирішуйте, замовляйте сертифікат.
Тест-драйв флайборду для двох 40 хвилин

3 600 грн.

2 відгуків

Тест-драйв флайборду для двох 40 хвилин

Тест-драйв флайборду для двох по 20 хвилин в Києві - це незабутніх хвилин на реактивній платформі. Атракціон для тих, хто безстрашний і готовий вступити в сутичку зі стихією. Відчуйте приплив адреналіну і нереально гострі відчуття.
Політ на флайборді 60 хвилин

3 700 грн.

3 відгуків

Політ на флайборді 60 хвилин

Політ на флайборді в Києві - 60 незабутніх хвилин на реактивній платформі. Атракціон для тих, хто безстрашний і готовий вступити в сутичку зі стихією. Відчуйте приплив адреналіну і нереально гострі відчуття.Польоти на флайборді в Києві - або як літати над водою

Флайбордінг - відносно вид повітряно-екстремального спорту. В Україні він поки доступний тільки на розважальному рівні, і надають таку послугу далеко не всі вейк-клуби. Хочете літати над водою як Супермен, ловлячи кайф від кожного руху? Флай вам точно сподобається! Свою назву спорт отримає від дошки, з водометними черевиками, яка називається флайборд. За допомогою шланга вона з'єднується з гідроциклом, і через нього ж до дошки подається струмінь води. Їх потужність контролює інструктор, щоб райдеру було зручно підніматися на водному стовпі. В Європі цей вид спорту вже не рідкість, там навіть проводяться змагання та чемпіонати. Спробуйте флай в Києві, і хто знає, може це стане початком нового хобі або навіть професії! А ще, польоти на флайборд в Києві - відмінний подарунок для людини, яка любить креативне проведення часу. Подарунковий магазин "Donum Present" пропонує недорого замовити сертифікат на флайборд, порадувати друга не чимось матеріальним, а яскравими емоціями, які надовго залишаться в пам'яті!

Переваги польотів на флайборд

Флай в Києві - один з найдоступніших способів польоту. І не тільки тому, що це відносно дешево. Від вас не потрібно хорошої фізичної підготовки, якихось особливих заходів безпеки, що важливо в пілотуванні літака, стрибках з парашутом і подібних розвагах. Навіть якщо флайборд в Києві вас захопить і ви захочете ним займатися на постійній основі, ціни на цю розвагу набагато доступніше, ніж на інші екстремальні пропозиції. Ще його можна порівняти з вейкбордингом, але це скоріше стрибки, ніж справжній політ, відчуття дещо інші. Втім, в нашому інтернет-магазині можна купити сертифікат і на flyboard в Києві, і на інші водні види дозвілля.

Як проходить політ

Хоча флайбордінг і водний вид спорту, від райдера навіть не потрібно вміння плавати! Перед заїздом, на вас в будь-якому випадку надінуть рятувальний жилет, а значить ваша безпека на воді гарантована. Також ви будете одягнені в гідрокостюм, спеціальний захисний шолом, туго зашнуровані черевики. Перед кожним польотом в обов'язковому порядку проводиться короткий інструктаж, в ході якого можна ближче познайомитися з принципом дії флайборду, особливостями поводження з дошкою. Буде простіше, якщо вже є досвід серфінгу, катань на скейті або сноуборді. Керуючи водним струменем, ви зможете пірнати в глибину, злітати з неї на поверхню або плавно підніматися, балансуючи на стовпі з води. Відчуття неповторні! Процес польоту подарує масу позитивних емоцій. Замовляйте сертифікат в "Donum Present" і ви отримаєте новий незабутній досвід!