Подарункові сертифікати на катання на гідроциклі

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 10 ХВИЛИН

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 10 ХВИЛИН

350 грн.

1 відгуків

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 20 ХВИЛИН

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 20 ХВИЛИН

700 грн.

1 відгуків

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 30 ХВИЛИН

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 30 ХВИЛИН

900 грн.

1 відгуків

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ ДЛЯ ДВОХ 20 ХВИЛИН

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ ДЛЯ ДВОХ 20 ХВИЛИН

1 200 грн.

1 відгуків

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ ДЛЯ ДВОХ 30 ХВИЛИН

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ ДЛЯ ДВОХ 30 ХВИЛИН

1 600 грн.

2 відгуків

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 60 ХВИЛИН

КАТАННЯ НА ГІДРОЦИКЛІ 60 ХВИЛИН

1 700 грн.

1 відгуків
Подарункові сертифікати на катання на гідроциклі

Втомилися від шумного мегаполісу, нескінченних пробок і нудної роботи? Значить вам терміново необхідне свіже повітря. Було б здорово, вибратися за місто, насолодитися природою, здригнутися і відпочити. Як щодо ідеї отримати яскраві емоції в подарунок від катання на гідроциклі в Києві? Тільки уявіть, як ви на швидкості несетеся по воді, піднімаючи бризки і відриваючись на повну. Думаєте так можна тільки на курорті за кордоном? А ось і ні, ця розвага доступна в Україні. В інтернет-магазині Donum можна дешево замовити сертифікати на катання на гідроциклі.  Подарунок вражень на водні розваги - це, мабуть самий кайфовий, освіжаючий і позитивний відпочинок в жарку пору.

Оренда гідроцикли в Києві для себе і близьких

Що може бути крутіше, ніж ігри на воді? Прокат водного мотоцикла - це приголомшливе пригода, в яку сьогодні може відправиться кожен.

● Новачкові представиться можливість познайомитися з машиною, зробити легкий заїзд, відчути прохолодні бризки, освіжаючий літній вітер, так би мовити, відкрити двері світу екстремальних розваг.

● Для любителів активного спорту прокат гідроциклів недорого дозволить відчути всю міць і силу цієї техніки, промчати на величезній швидкості, залишивши позаду туман і викликаючи захоплення у перехожих. Якщо вам потрібно випустити пар, зняти напругу, або влаштувати собі струс, кращого способу, ніж цей годі й чекати.

У прокаті гідроциклів представлені бренди Yamaha і Kawasaki, а це вже говорить про те, що буде гаряче і цікаво, адже вони найкращі в своєму роді. Ці потужні і швидкісні машини буквально створені для того, щоб приносити яскраві емоції, розбурхувати кров і залишати захопливі спогади. У Києві є відмінні місця, де можна кататися на гідроциклах, насолоджуючись тотальним викидом адреналіну. Так чому б не порадувати друзів цією захоплюючою розвагою, вибравши альтернативу традиційному подарунку?

Катання на гідроциклі: ціни і особливості

Купити подарунковий сертифікат на катання на гідроциклі - значить отримати пакетну програму. В її вартість включена захисне екіпірування і консультація досвідченого інструктора. Такий презент підійде навіть тим, хто далекий від екстриму і активного спорту. Оренда водного мотоцикла в Києві стане сучасним, неординарним і незабутнім подарунком для рідних, друзів або колег по роботі. Провівши кілька хвилин з інструктором навіть самі несміливі учасники оволодіють тонкощами управління цим транспортним засобом. Потрібен лише інтерес і крапля азарту. Всупереч стереотипам катання на гідроциклі є недорогим і абсолютно безпечним. Хоч він і здатний розвивати високу швидкість, але стійка конструкція не дасть скутеру перекинуться. Насолоджуйтеся влітку по максимуму, адже це найкращий час для водних пригод. Відчуйте повноту життя, підійміть собі настрій і вперед за новими враженнями!